Scroll


YURT İÇİ TURLAR

                           Troy Aqua & Dolphinarium
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
 
Su altındaki pompalarla saatte 9700 m3 hızda su devrini sağlayan ve Türkiye’de tek olan sörf havuzu, su gücü ile 13 metre yüksekliğe ulaşımı sağlayan sistem, 60 metre uzunluğunda 1 adet kapalı tüpten oluşan hydro tube, eski bir Troya görünümündeki çocuk oyun alanı ve buna benzer birçok yenilik sizleri bekliyor.
 
 
                                        Yat Turu
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
 
Sabah saatlerinde yat limanından ayrılan tekne ile Akdeniz maviliklerine yolculuk etmek istemez misiniz? Phaselis Koyu’nda yüzmek, Phaselis’i denizden görmek, Üç Adalar’ı gezmek ya da Alanya’dan çıkarsanız, mağara ve koyları, Alanya Kale’sini denizden görmek ve öğle saatlerinde sizin hazırlanmış olan harika öğle yemeğini tatmak artık o kadar uzak değil.
 
 
Balık & Piknik Turu
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
 
Şehirden uzaklaşıp göl kenarında balık tutmaya ve doğal bir ortamda piknik yapmaya ne dersiniz? Sizlere Antalya’nın farklı bölgelerinde olsanız dahi bu imkânı sunuyoruz. İster Alanya, ister Kemer ya da şehir merkezinde bulunun, her bölgede bulunan göl ya da akarsuda balık tutma ve doğal ortamda yemek yeme fırsatı.
 
Pamukkale
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
 
Kaynak sularının kirecinden oluşmuş bir tepe olan Pamukkale Türkiye'nin en tanınmış doğa harikasıdır; ve Denizli ilindedir. Pamukkale 2700 metre uzunluğunda ve yüksekliği 160 metredir. Parlak beyaz rengiyle Pamukkale'yi 20 km uzaklıktan görmek mümkündür. Ayrıca Pamukkalede Antik Havuz, Antik Tiyatro, Arkeoloji Müzesi gezilmesi gereken yerlerdendir. Tepesinde Antik Roma'dan kalma Hierapolis adlı kutsal antik şehir bulunur. 5-10 km yakınında Laodikya antik kenti bulunur. 5 km ilerisinde ise uluslararası bir termal merkez olan Karahayıt vardır. Burada da beş ve dört yıldızlı otellerde termal turizm ve kaplıca hizmeti vermektedir.
 
 
Rafting
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
 
Antalya’nın Beşkonak bölgesinde bulunan Köprüçay’da rafting imkanı.Sağlık sorunu olmayan genç yaşlı herkesin katılabileceği bu turda 11 km’lik parkur boyunca nehre hükmetme imkânı. Sizi yazın sıcağından serin sulara taşıyan bu turu, ister 6 ya da 8 kişilik botlarla isterseniz 2 kişilik botlarla da yapabilirsiniz.
 
 
Jeep Safari
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
 
Antalya’nın diğer bir güzelliği olan dağları görmenin en uygun yolu jeep ile yapılacak gezi olsa gerek.Tozlu yolları arkada bırakarak, yükseklere çıkmak ve doğa harikası yerlerde durarak fotoğraf molası vermek ve tur esnasında geçilecek nehir kıyısında yüzme molası tüm günü renkli hale getirmektedir. Öğle yemeği hizmeti bulunan bu turumuzda Antalya’nın bazı köylerini görme imkanı da bulunmaktadır.
İsrail Turu
 
Resim 1
Resim 2
 
Ulaşım imkânlarının artmasıyla birlikte ülkelerarası günübirlik turlar artık mümkün. Antalya’dan sadece 1 saat 15 dakika mesafede bulunan İsrail’e yapılan tur sabah yapılan uçuş ile birlikte Tel Aviv’de başlar ve gruplar otobüsler ile birlikte Kudüs’e götürülür. Gün boyu üç semavi dinin merkezi olan Kudüs’te kutsal mekânlara (Ağlama Duvarı, Mescid-i Aksa) yapılacak olan geziler, Hz. İsa’nın doğum yeri olduğuna inanılan Beytüllahim ve Ölüdeniz gezilerek akşam saatlerinde tekrar havayolu ile Antalya’ya dönme imkânı.
 
Demre – Myra – Kekova
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
 
Ortodoks Hıristiyanlar için kutsal olan ve popüler kültürde Noel Baba olarak özdeşleşen Aziz Nikola’nın Demre’de kilisesi ve kilisenin içinde bulunan mezarı, hayattayken piskoposluk yapmış olduğu Myra kenti kalıntıları ve kaya mezarları ve Kekova batık şehrini görmek mümkün. Tüm gün süren turda ayrıca batık şehrin bulunduğu koyda tekne turu yapılır ve izin verilen alanda yüzme molası verilir.
 
Kapadokya
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
 
Pers dilinde Katpatuk; “Güzel Atlar Ülkesi” anlamına gelen bölge 60 milyon yıl önce; Erciyes, Hasandağı ve Güllüdağ’ın püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgâr tarafından aşındırılmasıyla ortaya çıkmıştır. Kapadokya bölgesi, doğa ve tarihin bütünleştiği bir yerdir. Coğrafi olaylar Peribacaları'nı oluştururken, tarihi süreçte, insanlar da bu peribacalarının içlerine ev, kilise oymuş, bunları fresklerle süsleyerek, binlerce yıllık medeniyetlerin izlerini günümüze taşımıştır. İnsan yerleşimlerinin Paleolitik döneme kadar uzandığı Kapadokya'nın yazılı tarihi Hititlerle başlar. Tarih boyunca ticaret kolonilerini barındıran ve ülkeler arasında ticari ve sosyal bir köprü kuran Kapadokya, İpek Yolu'nun da önemli kavşaklarından biridir.Bölgede tarihi yerlere yapılan geziler dışında yapılan balon turları ve trekking gibi aktivitelerde yer almaktadır. Antalya’dan çıkan grubumuz yol boyunca birçok yerde mola vermektedir ve Kapadokya turu iki boyunca sürmektedir.
 
 

 

Türk Hamamı
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
 
Türk kültürünün diğer bir öğesi olan hamam, tüm yorgunluğunuzu atarak, rahat bir ortam sunmaktadır. Sauna, buhar banyosu, şok havuzu, jakuzi, Türk hamamı ve masaj gibi öğelerin bir araya gelmesiyle oluşan hamam turumuz, Kemer’den Alanya’ya kadar her bölgede organize edilmektedir.
 
Aqualand & Aquapark
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
 
Büyük havuzlar, dalga havuzları, kaydıraklar ve harika bir ortam. Çocuklar gibi eğlenmeye hazırlanın. Tüm gününüzü değerlendirebileceğiniz, farklı tip havuzlarda yüzebileceğiniz ve çocuklarınızla beraber vakit geçirebileğiniz bir ortam için sizi bu tura katılmaya davet ediyoruz.
 
                                       Türk Gecesi
 
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
 
Kültürleri tanımanın en geçerli yolu yemek ve sanattan geçer. Özel hazırlanmış olan programlarıyla yapılan Türk geceleri, sizleri hem tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Her yöreden hazırlanmış olan yemekler ve ülkemizin farklı halk oyunları gösterilmekte olup, Türk kültür ve eğlence tarzı gelen kişilere yaşatılmaktadır

 

 

 

 

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ