Scroll


HAKKIMIZDA

Dünya turizminin büyük bir dilimini kapsayan M.I.C.E. (Meeting, Incentive, Congress, Events) Die Urlaub'un da önem ve öncelik verdiği faaliyet alanlarındandır. Ülkemizde, toplantı, kongre ve seminer hizmetleri açısından Antalya’ya artan bir ivme ile gün geçtikçe talep artmaktadır. Gazipaşa dan Kaş’ a kadar bölgedeki tesis alt yapısı bu ivmeye büyük bir katkı sağlamaktadır.

Die Urlaub bu değişim ve gelişimi müşterileri adına yakından, güncel takip etmektedir. Şirketimiz Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği'nin (TÜRSAB) 7789 lisans numaralı üyesi ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı acente belgesine sahiptir.
Profesyonel hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam eden Wellness Tour Club,
 Kongre ve Seminer Hizmetleri,
 Sempozyum ve Çalıştaylar,
 Lansman ve Bayi Toplantıları,
 Organizasyon Hizmetleri,
 Yurt İçi ve Yurt Dışı Gezileri,
 Paket Tur Programları,
 Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonu,
 Uçak Bileti,
 Transfer / Taşıma Hizmetleri,
 Ses Sistemleri,
 Tercüme Hizmetleri,
gibi uzmanlık gerektiren alanlarda konusunda uzman, deneyimli, aktif, yeniliklere açık kadrosu ile üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Die Urlaub, rekabetçi ve zorlu iş dünyasında, kalite politikaları ilkeleri ve müşteri
memnuniyetini merkeze koyan mükemmeliyetçi yaklaşımı ile özel şirket ve kamu kurumlarına en uygun fiyatlarda ve en kaliteli hizmeti verme prensibi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Saygılarımızla,

 

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ