Scroll


Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası
 
Ürünü sunan ve satan dieurlaub.com ile ürünü satın alan ve hizmetten yararlanan TÜKETİCİ arasında YURT İÇİ OTEL KONAKLAMASI konusu işbu sözleşmenin yürürlük konusudur. Web sitesini kullanarak TÜKETİCİ 'nin vermiş olduğu kişisel bilgilerdeki, siparişlerdeki ve ödemelerdeki GİZLİLİK İLKELERİ ve GÜVENLİK POLİTİKASI koşul ve sınırlarını düzenlemek amacı ile akdedilmiştir.
 
dieurlaub.com kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, e-posta adresi, T.C kimlik no, telefon, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) hiçbir şekilde hiçbir kuruluşa/kişiye veremez, paylaşamaz ve kullandıramaz.
Ziyaretçiden alınan bilgiler sadece ziyaretçinin yararına olacak şekilde (ilgili yayın çıktığında haber verme, indirim ve kampanyalar hakkında bilgilendirme şeklinde) ve sadece dieurlaub.com tarafından kullanılır.
dieurlaub.com internet üzerinden alışverişlerde güvenli alışveriş sertifikasına (SSL) sahiptir. Müşteri bilgilerinin güvenliği güvence altındadır.
dieurlaub.com müşterilerinin kredi kartı bilgilerini asla kayıt altına almaz, e-posta yoluyla istemez ve sadece sipariş alım sırasında sayısal sertifika güvenliği altında banka ile sorgulamak için kullanır.
Ziyaretçi veya müşteri, üyelik ile ilgili işlemlerinin iptali için info@dieurlaub.com adresi ile temasa geçerek bu tür işlemlerini yerine getirebilir.
dieurlaub.com üyelikten çıkan ziyaretçilerinin ve müşterilerinin bütün özel bilgilerini sistemlerinden çıkartmayı taahhüt eder.
 
 
3-D SECURE NEDEN GÜVENLİDİR?
 
www.dieurlaub.com 3-D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.
 
Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.
 
Rezervasyon esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır. 
 
 
 
KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
 
www.dieurlaub.com, siteden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. dieurlaub.com'de bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur. 
 
Bu yüzden, dieurlaub.com'den ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. 
 
Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak RapidSSL tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. 
 
Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. 
 
Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın adres çubuğunda bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ